Publikované: 15.11.2014

Piešťanské Čajky – BK Slovan Bratislava 82:40 (17:17, 43:28, 67:33)

Piešťanské Čajky: Stehlíková 16, Bartoňová 2, Dudášová 13, Krč-Turbová 13, Tatham 7 (Bartánusová 5, Zentková 4, Balážová 3, Horvátová 5, Felixová 7, Páleníková T. 7). Tréner: M. Pospíšil.

Slovan: Marcová 6, Križmová 3, Polcerová 1, Riecka 12, Hujsiová 10 (Kučerková, Paulovičová 3, Dulová, Turzáková 2, Zarevúcka 3). Tréner: D. Rakičevič.

TH: 15/10 – 13/8. FAULY: 21 – 20, TCH: – TROJKY: 4 – 4. 250 divákov. Rozhodovali: Turčin, Doušek, Hudec. Pozorovateľ: Jančovič ŠTVRTINY: 17:17, 26:11, 24:5, 15:7).

Po vydarenom úvode prvej štvrtiny zo strany Čajok, keď bolo 6:0, sa hostky nevzdali a držali krok s domácimi až do 14.minúty, keď bol stav 19:22. V nej si tréner domáceho družstva vzal už svoj druhý oddychový čas a Čajky konečne zapli v obrannej činnosti. Do konca druhej štvrtiny sa stav zmenil na 43:28. Po prestávke domáce pokračovali v dobrej obrane a dovolili hostkám v druhom polčase zaznamenať len 12 bodov, pričom samé dali bodov 39. V oboch družstvách sa do hry zapojili všetky hráčky prítomné na zápase, v domácom družstve dokonca všetky aj bodovali.

Priebeh: 10:8, 17:17, 28:22, 43:28, 53:31, 67:33, 75:37, 82:40.