Publikované: 20.11.2019 Autor/Zdroj: goodangelskosice.eu Foto: Jäzva

YOUNG ANGELS Košice vs. Piešťanské Čajky, Sára Majorošová (10) (Foto: Jäzva)

V predohrávka 9. kola Extraligy žien medzi YOUNG ANGELS Košice a Piešťanskými Čajkami dosiahli víťazstvo po predĺžení hosťujúce hráčky v pomere 75:72.

EXZ 2019/20, základná časť, 5. KOLO

YOUNG ANGELS Košice – Piešťanské Čajky 72:75pp (35:35, 63:63) LIVE ŠTATISTIKY
Najviac bodov: Majorošová 16, Le Claire 15 (10 doskokov, 6 asistencií), Machalová 13 – Januarz 25, Hamilton-Carter 16, Hašková a Deptová po 12

Fotogaléria (autor: Jäzva):

Hlasy po zápase:

Zuzana Žirková, trénerka YOUNG ANGELS Košice:

Pred začiatkom zápasu by som takýto priebeh a takýto výsledok brala. Počas stretnutia sme však videli, že na to máme. Piešťany prišli so siedmimi hráčkami a my sme to využili len 98%. Dve chyby zo záveru nás stáli víťazstvo.

Sára Majorošová, hráčka YOUNG ANGELS Košice:

Určite sme mali na víťazstvo. Chýbali im zranené hráčky a to hralo v náš prospech. Snažili sme sa, odohrali sme veľmi dobrý zápas a na naše družstvo som pyšná. Škoda len, že nám nevyšiel ten záver.

Richard Kucsa, tréner Piešťanské Čajky:

Keď sa zápas rozhodne v predĺžení, tak je to spravidla o jednej lopte. Bola to veľká dráma. Košice mali svoju šancu, ktorú nevyužili. Potom sme ju mali my a vyhrali sme. Je to však taká šťastná výhra.

Dominika Deptová, kapitánka Piešťanské Čajky:

Dá sa povedať, že sme ušli hrobárovi z lopaty, ale odohrať zápas so siedmimi hráčkami je veľmi namáhavé. Za toto víťazstvo sme teda vďačné. Takéto vyrovnané zápasy sú užitočné pre obe strany a je dobré, že sme to zvládli.

Good Angels Košice Autorské práva goodangelskosice.eu a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu goodangelskosice.eu a uvedených agentúr je výslovne zakázané.